Teade

Ootame uusi ja vanu tantsuhuvilisi lapsi ning aeroobikahuvilisi täiskasvanuid Hotspordi rühmadesse!
Hotspordi treeningud toimuvad Tiskres, Paides, Amblas ja Türil

Laste treeningute kodukord

Laste treeningute kodukord.

Kui registreerite lapse osalema Hotspordi treeningutes, siis meie registreerime lapse Eesti Hariduse Infosüsteemis (EHIS www.ehis.ee) ja lapsevanemal on võimalik tasutud õppemaksu summa oma maksustatavast tulust maha arvata.

Kui lapsevanem soovib, et laps enam ei osale Spordiklubi Hotsport treeningutel, siis tuleb sellest teatada e-maili teel oma rühma treenerile ja Hotsport juhatajale Taimi Ainjärvele e-mailil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., üks kuu ette.

Registreerides lapse treeningutele, väljastatakse igakuiselt eelneva kuu kohta õppemaksu arve. Arve saadetakse e-maili teel. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks. Maksekorralduse selgitusse palume märkida lapse nime ja treeningrühma nime. Õppemaksu ei vähendata treeningutelt puudutud tundide ulatuses, sõltumata puudumise põhjusest.

Meil ei ole ka korramaksu süsteemi. Me oleme püüdnud õppemakse hoida võimalikult madalatena ja seepärast me kohal käimise järgi arve tegemise süsteemile üle ei ole läinud, sest siis tõuseks oluliselt ühe trenni õppemaksu suurus ja kui järgmine kuu laps käib kõik trennid kohal ja peab selle eest maksma oluliselt rohkem, siis on jälle teistpidi probleem. Ka muudab selline süsteem arvepidamise ülimalt keeruliseks. Korramaksuga makstes langeks ka trennis kohal käimine, sest majanduslikult „kasulik“ on trennist puududa. See muudaks jälle väga raskeks kavade õpetamise, laste oskused ja areng oleks väga ebaühtlane. Esinemistel ja võistlustel käimine muutuks väga keeruliseks kui osadel on kava selge ja osadel mitte eriti. Osad klubid pakuvad kahe variandi vahel valimist selliselt, et seda saab taha sügisel üks kord ja tehakse leping, et kui tahetakse seda soodsamat hinda, siis tuleb maksta kogu hooaja jooksul sõltumata haigustest ja kipsidest jne. Samas peab ka klubil mingi kindlus olema, et oma palgad, üürid, maksud, raamatupidamise, treeningvahendid jne. makstud saaks.

Õppemaksu vähendamist on võimalik taotleda juhul kui laps puudub treeningutelt rohkem kui terve kalendrikuu operatsiooni või luumurdude tõttu. Õppemaksust ajutise vabastamise otsustab Hotsport juhataja ja selleks kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kui laps ei saa trenni tulla, siis palun andke sellest ka treenerile, esimesel võimalusel, teada, siis saab treener seda arvestada tunni läbiviimist planeerides. Treenerite e-mail ja telefoninumber on leitavad Hotsport.ee kodulehelt. Ka Facebook on jooksva info vahetamiseks hea koht.

Kõik jooksvad küsimused, info esinemiste ja võistluste kohta, trenni aegade muudatused jms. käivad läbi rühma treeneri.

 

Tutvu ka meie jagatava infoga sotsiaalmeedias: